İzmir Transport San. ve Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA


İzmir Transport San. ve Tic. Ltd. Şti. , 2007 yılından itibaren uluslar arası taşımacılık alanında faaliyet göstermekte olup, müşterilerine en iyi ve en hızlı servisi sunmanın gururunu yaşamaktadır.


Arvento araç takip sistemlerini kullanan İzmir Transport San. ve Tic. Ltd. Şti. GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat internete bağlı bir bilgisayar, akıllı telefon, tablet vs. üzerinden takip ve kontrol ediliyor. Araç takip sistemleri ile araçların hızları, izlemiş oldukları rotalar, duraklama yaptıkları yerler, rölanti süreleri gibi çok sayıda bilgi, haritalar üzerinden anlık ve geçmişe dönük olarak izleniyor, anlık ve geçmişe dönük raporlar ile, kayıt ve kontrol altına alınıyor.

İzmir Transport San. ve Tic. Ltd. Şti., taşıdığımız yüklerle ilgili olarak Cmr Konvansiyonu'ndan (Convention on the contract for the international carriage of goods by road) kaynaklanan hukuki sorumluluklarını poliçede belirtilen şartlar ve limitler dahilinde teminat altına alıyoruz.

İzmir Transport San. ve Tic. Ltd. Şti., Cmr Sigortası taşınan malın sigortası olmayıp, sadece taşıyıcının Cmr Konvansiyon'una göre kusurlu olduğu durumlarda, konvansiyonun belirlemiş olduğu sorumluluk sınırları çerçevesinde doğacak sorumluluğu teminat altına alıyoruz.

Yeni dünya düzenine entegre olma çabaları içinde olan ülkemizin uluslararası ticari piyasalarda etkili olabilmesinin ön koşullarından birisi hiç kuşkusuz uluslararası nakliyede gelişmiş ülkelerle rekabet edebilecek düzeyin yakalanmasıyla olasıdır.

Bir başka değişle, dünyanın herhangi bir yerine veya herhangi bir yerinden tüm ithalat ve ihracat yükleriniz için doğru adrestesiniz.

Sektörde deneyimli ve üstün kalite anlayışlı kadrosu, hizmet vermekte olduğu Siz değerli müşterilerimizin içinde bulunduğunuz zorlu rekabet ortamında beklentilerini karşılayabilmek ve büyümelerine katkı sağlamak için heyecanla çalışmaktadır.